We are at your disposal

CAST Spółka Akcyjna

58-160 Świebodzice, ul. Ciernie 18 b
Spółka wpisana do KRS: 0000693008 w Sądzie Rejonowym
dla Wrocławia Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy, gdzie
przechowywana jest dokumentacja Spółki.
Kapitał zakładowy: 2 800 000,00zł (wpłacony w całości)
NIP: 884-22-94-236,  REGON: 891061939,  BDO: 000035452

RECEPTION

tel.: (+48) 74 854 46 46
fax: (+48) 74 8547146
e-mail: sales@cast.pl

ACCOUNTANCY

tel.: (+48) 74 8544646
tel.VoIP: (+48) 74 6447047
tel.kom.: (+48) 885 501 014
e-mail: ksiegowosc@cast.pl

PRODUCTS SALE

e-mail: sales@cast.pl

EXPORT SALES

Head of Export Sales

Wojciech Stywryn (English)
tel.: (+48) 609 644 702
e-mail: wojtek.stywryn@cast.pl

Export manager

Piotr Potysz (German)
tel.: (+48) 661 989 800
e-mail: piotr.potysz@cast.pl

Export manager

Bohdan Szkandera (Czech)
tel.: (+48) 774 124 815
e-mail: bohdan.szkandera@cast.pl

Export manager

Grzegorz Hofman (English)
tel.: +48 665 916 505
e-mail: grzegorz.hofman@cast.pl

MANUFACTURING FACILITY AND LOGISTIC

Production Manager

Jacek Bednarski
tel.: (+48) 74 6640559
tel.kom.: (+48) 609 354 440
e-mail: jacek.bednarski@cast.pl

Warehouse Manger

Sebastian Leśniak
tel.: (+48) 690 909 373
e-mail: sebastian.lesniak@cast.pl

Security

tel.: (+48) 74 6447074

Logistic

Anna Bereziuk
tel.: (+48) 74 6640399
tel.: (+48) 609 117 305
e-mail: anna.bereziuk@cast.pl

live:33e61786a1aee971

Logistic

Maciej Żyłak
tel.: (+48) 74 6640399
tel.: (+48) 885 501 016
e-mail: maciej.zylak@cast.pl

MARKETING

Marketing

fax.: (+48) 74 8547146
e-mail: marketing@cast.pl